دانلود نمونه سوالات استخدامي سازمان تامين اجتماعي

دريافت تازه ترين اخبار استخدامي بصورت پيامك

با اطمینان میتوان گفت که هیچ گونه کتاب الکترونیکی و یا حتی منبع جامعی مجازی در رابطه با ” مجموعه قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی ” موجود نیست و جای خالی این کتاب الکترونیکی در میان مشمولان عزیز و حتی بسیاری از مستخدمین قوای سه گانه و نیروی انتظامی و همچنین پزشکان معتمد جهت انجام معاینات نیروی انتظامی به شدت احساس می شود. بنده خود به شخصه به چندین مرکز نظام وظیفه در چندین شهر از چندین استان سر زده ام و از نزدیک شاهد ازدحام بیش از اندازه مشمولان ( که گاه حتی برای یافتن پاسخ پرسشهایشان هم اجازه ی ملاقات با پرسنل را نمی یافتند ) بوده ام. تقریباً می توان گفت تمامی برادران دانشجو که مشمول قانون خدمت وظیفه ی عمومی هستند، پس از فراغت از تحصیلات، با حجم عظیمی از پرسش هایی روبه رو می شوند که پاسخ آنان را یا باید از ” مسئول امور مشمولین ” دانشگاه خود بیابند و یا اگر بخت با ایشان یار باشد! و بتوانند با افسر مسئول سازمان وظیفه ی عمومی شهر خود ملاقات کنند! از ایشان جویای مطالب خویش باشند. در این کتاب جامع، کلیه قوانین و مقررات مربوط به سازمان نظام وظیفه کشور از منابع متعدد و به روز جمع آوری شده است.

کتاب حاضر در بخشهای زیر و ۱۷۲ صفحه تنظیم شده است:
قوانین
فصل اول ـ کلیات 
فصل دوم ـ احضار برای دوره ضرورت
فصل سوم ـ رسیدگی
فصل چهارم ـ معافیتها - معافیت کفالت – معافیت پزشکی – معافیت موارد خاص و غیره …
فصل پنجم ـ آموزش نظامی مشمولان و درجات و حقوق و مزایای آنان
فصل ششم ـ احضار در مراحل احتیاط و ذخیره
فصل هفتم ـ غیبت مشمولان وظیفه عمومی و جرائم و مجازاتها
قوانین الحاقی
سایر قوانین خدمت وظیفه عمومی

آیین نامه ها
فصل اول ـ کلیات
فصل دوم ـ احضار برای دوره ضرورت
فصل سوم ـ رسیدگی
فصل چهارم ـ معافیتها - معافیت کفالت – معافیت پزشکی – معافیت موارد خاص و غیره …
فصل پنجم ـ آموزش نظامی مشمولان و درجات و حقوق و مزایای آنان
فصل ششم ـ غیبت مشمولان وظیفه عمومی و جرائم و مجازاتها

برای دانلود اینجا کلیک نمایید

1 پاسخ به دانلود قوانین و مقررات خدمت سربازی

صفحه 1 از 11
 • یک دوست می‌گوید:

  ۱۳۹۲/۳/۱ چهارشنبه تلفیق سوابق ایثارگری برای معافیت فرزند دوم امکان پذیر شد گروه ناجا- ایثارگرانی که میزان جبهه ، جانبازی و اسارت آنان به تنهایی در حد معافیت یک فرزند نمی باشد ، سوابق ایثارگری آنان با هم جمع شده و در صورتی که به حد نصاب معافیت برسد ، حسب مورد یک یا دو فرزند می تواند از معافیت خدمت وظیفه عمومی استفاده نماید.
  به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا ،” سرهنگ حجت اله واعظی نژاد” معاون مشمولان و امور معافیت های این سازمان بیان داشت: ایثارگرانی که میزان جبهه، جانبازی و اسارت آنان به تنهایی در حد معافیت یک فرزند نیست، سوابق ایثارگری آنان با هم جمع شده و در صورتی که به حد نصاب معافیت برسد، حسب مورد یک یا دو فرزند می تواند از معافیت خدمت وظیفه عمومی استفاده کنند.

  وی افزود: برابر ماده ۴۵ قانون خدمت وظیفه عمومی اصلاحی مصوب ۱۳۹۰ ، به ازای هر ۲۴ ماه آزادگی ، ۲۵ درصد جانبازی و ۳۰ ماه سابقه حضور در جبهه ، یک نفر از فرزندان آزادگان ، جانبازان و رزمندگان از خدمت وظیفه عمومی معاف می شوند.

  این مقام مسئول اظهار داشت : براساس این ماده قانون ، ایثارگرانی که سوابق آزادگی ، جانبازی و جبهه آنان در حد معافیت یک فرزند نیست این امتیازات با هم جمع شده و چنانچه به حد نصاب معافیت برسد به ازای هر ۳۰ امتیاز یک فرزند آنان از خدمت معاف می گردد.

  به عنوان مثال: فردی که داری ۴۰ درصد جانبازی از بنیاد شهید و ۱۵ ماه سابقه جبهه بوده و قبلا یک فرزند وی بواسطه ۲۵ در صد جانبازی معاف شده باشد اکنون با تلفیق ۱۵ درصد جانبازی باقیمانده و ۱۵ ماه سابقه جبهه ، فرزند دوم وی نیز معاف خواهد شد.

  همچنین، فردی که دارای ۲۳ ماه آزادگی ، ۲۰ درصد جانبازی و ۲۵ماه سابقه جبهه باشد از آنجا که هر کدام از سوابق به تنهایی به حد نصاب معافیت نمی رسد این امتیازات با هم جمع شده و چون مجموع آن به ۶۸ امتیاز می رسد دو فرزند ایثارگر از خدمت معاف خواهند شد.

  معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد: ایثارگرانی که از درصد جانبازی بنیاد شهید برای معافیت یک فرزند خود استفاده کرده اند در تلفیق نیز باید از باقیمانده درصد جانبازی بنیاد با سابقه جبهه استفاده کنند.

  واعظی نژاد یاد آور شد: پیش از این ، چنانچه یک فرزند ایثارگر بواسطه امتیاز ایثارگری والدین از خدمت دوره ضرورت معاف می شد فرزند دوم نمی توانست با استفاده از باقیمانده سوابق ، از امتیاز تلفیق برای معافیت استفاده کند.

صفحه 1 از 11

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تازه ها

دانلود منابع

رفع مسئوليت

سايت ايجاب نيوز هيچ گونه مسئوليتي در مورد آگهي هاي استخدامي و تبليغات مندرج در سايت بخصوص آگهي هاي مرتبط با اشخاص حقيقي و خصوصي ندارد. لذا به طور كل در مورد هر نوع اگهي استخدامي در اين سايت يا ساير سايتها توصيه مي شود قبل از اقدام به ارسال مدارك و رزومه يا واريز هرگونه وجه قبلا تحقيقات و بررسي هاي لازم را به عمل آوريد. موفق باشيد

شمارنده ها

تحلیل آمار سایت و وبلاگ