دانلود نمونه سوالات استخدامي سازمان تامين اجتماعي

دريافت تازه ترين اخبار استخدامي بصورت پيامك

خبر ۱ آبان۹۲ - پیرو اطلاعیه استخدامی مورخ ۲۷/۲/۹۲ ،نتایج مرحله اول آزمون کتبی استخدامی بانک کشاورزی اعلام شد. 

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ،اداره کل امور کارکنان این بانک اعلام کرد: نتایج مرحله اول آزمون کتبی استخدامی براساس نمرات کسب شده و برمبنای شرایط اعلام شده در آگهی استخدامی نظیر سهمیه تعیین شده ، رشته تحصیلی ، جنسیت ، شهرستان مورد تقاضا و … به صورت کاملاً مکانیزه استخراج شده است . 
بر این اساس ضمن اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون کتبی به اطلاع می رساند باتوجه به مفاد مندرج در آگهی استخدامی ، انجام سایر مراحل استخدام داوطلبان پذیرفته شده شامل بررسی مدارک ، مصاحبه تخصصی ، گزینش و … منوط به اخذ مجوزهای نهایی مورد نیاز از مراجع ذیربط قانونی خواهد بود و اطلاع رسانی آن حداکثر تا پایان بهمن ماه سال ۱۳۹۲ از طریق همین سایت و پیامک متعاقباً انجام خواهد شد . 

 

برای اطلاع از نتیجه آزمون خود اینجا کلیک نمائید . 

آزمون استخدامی بانک کشاورزی براساس ضوابط ومقررات استخدامی کشور، روز جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری به طور همزمان در تهران و مراکز استان ها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،با برگزاری این آزمون سراسری که ۳۹ هزار و۷۰۰ نفر از داوطلبان در مقطع لیسانس رشته های رایانه،مدیریت،علوم اقتصادی، علوم بانکی،حسابداری،حقوق،زبان انگلیسی و کشاورزی در آن شرکت کردند،نیروی انسانی مورد نیاز این بانک از میان افراد واجد شرایط برای تصدی مشاغل متصدی امور بانکی انتخاب خواهند شد.
بر اساس این گزارش؛ اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون(کتبی)،تا پایان خرداد ماه سال جاری از طریق پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.agri-bank.com اعلام و از آنان برای انجام مصاحبه دعوت خواهد شد.
این گزارش می افزاید،استان های تهران، فارس و آذربایجان شرقی به ترتیب با بیش از ۶۵۰۰ ،۳۵۰۰ و۱۸۰۰ داوطلب، بیشترین شرکت کنندگان در آزمون را به خود اختصاص دادند.

>> پیگیری تاخیر در اعلام نتایج استخدام بانک کشاورزی در روزنامه شرق(اینجا کلیک کنید)

87 پاسخ به تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک کشاورزی

صفحه 1 از 11
صفحه 1 از 11

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تازه ها

دانلود منابع

رفع مسئوليت

سايت ايجاب نيوز هيچ گونه مسئوليتي در مورد آگهي هاي استخدامي و تبليغات مندرج در سايت بخصوص آگهي هاي مرتبط با اشخاص حقيقي و خصوصي ندارد. لذا به طور كل در مورد هر نوع اگهي استخدامي در اين سايت يا ساير سايتها توصيه مي شود قبل از اقدام به ارسال مدارك و رزومه يا واريز هرگونه وجه قبلا تحقيقات و بررسي هاي لازم را به عمل آوريد. موفق باشيد

شمارنده ها

تحلیل آمار سایت و وبلاگ